Grand Prix Torunia 2018/2019 – runda VIII

W sobotę, 18 maja, odbyła się ósma runda cyklu Grand Prix Torunia organizowanego przez UKS OPP Toruń.

Damian Śliwicki zwyciężył w grupie A, który  wyprzedził o 1 punkt Adama Kopaczewskiego z klubu Rotmistrz Grudziądz. Na trzeciej pozycji, ze stratą 1,5 punktu do zwycięzcy, został sklasyfikowany Damian Kamiński.

W grupie B (juniorzy) wygrał  Wiktor Tokarski.

Partnerem Grand Prix Torunia 2018/2019 jest Krajowa Spółka Cukrowa.

Wyniki:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_2567/results.html?l=pl                   – grupa A

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_2457/final_standings&7.html        - grupa B

 

 


PILNE !!! – składki członkowskie

Bardzo prosimy o uregulowanie składek członkowskich oraz opłat  za rok 2019 na konto Klubu:

Uczniowski Klub Sportowy „Ognisko Pracy Pozaszkolnej Toruń”

Rynek Staromiejski 7 , 87-100 Toruń

Konto: Bank Spółdzielczy w Toruniu

05 9511 0000 2009 0050 6690 0001

Tytuł: Jan Nowak (imię i nazwisko członka) – zapłata składek członkowskich za okres od styczeń 2019 do grudzień 2019

Kwota: 120,00 zł 

 

Potwierdzenia wpłat prosimy przesyłać na adres e-mail: t.sliwicki@finpraw.pl

 

Jednocześnie informujemy, iż brak uregulowania zaległych opłat będzie oznaczać rezygnację z członkostwa w Klubie.


Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów 2019

28.04.2019 r. w hali sportowej X LO w Toruniu odbyły się Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w szachach szybkich. Głównym organizatorem turnieju był Uczniowski Klub Sportowy  „OPP Toruń”.

Turniej odbył się pod patronatem medialnym TVP3 Bydgoszcz.

Młodzież licznie przybyła przez co padła rekordowa frekwencja 111 młodych szachistów.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:

1) Dziewczynki do lat 10: pierwsze miejsce Magdalena Matosek – UKS Gambit Toruń, drugie miejsce Kapuścińska Natalia – Włocławek, trzecie miejsce Bocianowska Marta – LKS Promień Kowalewo Pomorskie.

2) Dziewczynki do lat 14: pierwsze miejsce Śliwicka Weronika – UKS OPP Toruń, drugie miejsce Łosińska Anna – UKS MDK nr 5 Bydgoszcz, trzecie miejsce Stanowska Julia – Włocławek.

3) Dziewczyny do lat 18: pierwsze miejsce Ewelina Kot – KSZ Gambit Świecie, drugie miejsce Bytner Aleksandra – Czernikowo.

4) Chłopcy do lat 10: pierwsze miejsce Mioduszewski Szymon – PKS Wiatrak Bydgoszcz, drugie miejsce Ratajczak Hubert – MKS EMDEK Bydgoszcz, trzecie miejsce Piotrowski Michał – MDK 5 Bydgoszcz.

5) Chłopcy do lat 14: pierwsze miejsce Przybylski Bartosz – PKS Wiatrak Bydgoszcz, drugie miejsce Podlewski Szymon – MKS EMDEK Bydgoszcz, trzecia miejsce Owczarzak Maciej – AZS UMK Toruń.

6) Chłopcy do lat 18: pierwsze miejsce Kopaczewski Adam – UKS Rotmistrz Grudziądz, drugie miejsce Włoch Mikołaj – BKS Chemik Bydgoszcz, trzecie miejsce Weryho Mateusz  – UKS MDK nr 1 Hetman Bydgoszcz.

Zwycięzcom gratulujemy.

Pełne wyniki oraz galeria zdjęć na stronie serwisowej turniejowej:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_2073/index.html?l=pl

 

28.04.2019 - Mistrzostwa Woj. Juniorów w szachach szybkich (1) 28.04.2019 - Mistrzostwa Woj. Juniorów w szachach szybkich (2) 28.04.2019 - Mistrzostwa Woj. Juniorów w szachach szybkich (3) 28.04.2019 - Mistrzostwa Woj. Juniorów w szachach szybkich (4) 28.04.2019 - Mistrzostwa Woj. Juniorów w szachach szybkich (5) 28.04.2019 - Mistrzostwa Woj. Juniorów w szachach szybkich (6) 28.04.2019 - Mistrzostwa Woj. Juniorów w szachach szybkich (7) 28.04.2019 - Mistrzostwa Woj. Juniorów w szachach szybkich (8) 28.04.2019 - Mistrzostwa Woj. Juniorów w szachach szybkich (9) 28.04.2019 - Mistrzostwa Woj. Juniorów w szachach szybkich (10) 28.04.2019 - Mistrzostwa Woj. Juniorów w szachach szybkich (11) 28.04.2019 - Mistrzostwa Woj. Juniorów w szachach szybkich (12) 28.04.2019 - Mistrzostwa Woj. Juniorów w szachach szybkich (13) 28.04.2019 - Mistrzostwa Woj. Juniorów w szachach szybkich (14) 28.04.2019 - Mistrzostwa Woj. Juniorów w szachach szybkich (15) 28.04.2019 - Mistrzostwa Woj. Juniorów w szachach szybkich (16) 28.04.2019 - Mistrzostwa Woj. Juniorów w szachach szybkich (17) 28.04.2019 - Mistrzostwa Woj. Juniorów w szachach szybkich (18) 28.04.2019 - Mistrzostwa Woj. Juniorów w szachach szybkich (19) 28.04.2019 - Mistrzostwa Woj. Juniorów w szachach szybkich (20) 28.04.2019 - Mistrzostwa Woj. Juniorów w szachach szybkich (21) 28.04.2019 - Mistrzostwa Woj. Juniorów w szachach szybkich (22) 28.04.2019 - Mistrzostwa Woj. Juniorów w szachach szybkich (23) 28.04.2019 - Mistrzostwa Woj. Juniorów w szachach szybkich (24) 28.04.2019 - Mistrzostwa Woj. Juniorów w szachach szybkich (25) 28.04.2019 - Mistrzostwa Woj. Juniorów w szachach szybkich (26) 28.04.2019 - Mistrzostwa Woj. Juniorów w szachach szybkich (27) 28.04.2019 - Mistrzostwa Woj. Juniorów w szachach szybkich (28) 28.04.2019 - Mistrzostwa Woj. Juniorów w szachach szybkich (29) 28.04.2019 - Mistrzostwa Woj. Juniorów w szachach szybkich (30) 28.04.2019 - Mistrzostwa Woj. Juniorów w szachach szybkich (31) 28.04.2019 - Mistrzostwa Woj. Juniorów w szachach szybkich (32) 28.04.2019 - Mistrzostwa Woj. Juniorów w szachach szybkich (33) 28.04.2019 - Mistrzostwa Woj. Juniorów w szachach szybkich (34)


Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Przedszkolaków (dzieci do lat 7) 2019

Dzisiaj 13.04.2019 r. w hali sportowej X LO w Toruniu odbyły się Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Przedszkolaków w szachach szybkich. Głównym organizatorem turnieju był Uczniowski Klub Sportowy  „OPP Toruń”.

W zawodach wzięło udział 62 zawodników. Poziom turnieju był bardzo wyrównany, aż czterech  zawodników zdobyło po 6 punktów, o wygranej zadecydował buchholz.

Na pierwszym miejscu uplasował się Szymon Parda z Kowalewa Pomorskiego. Drugie miejsce zajął nasz klubowy zawodnik Jakub Chmielewski, który wyprzedził Mikołaja Brelińskiego z  ŻTMS Baszta Żnin.

Najlepszą dziewczynką została Lena Bernaciak z przedszkola Skrzat w Bydgoszczy, która zdobyła 4,5 punktu. Drugie miejsce zajęła Joanna Mioduszewska z Łochowa, a trzecie Izabela Gagacka, również z przedszkola Skrzat w Bydgoszczy.

Wyniki:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_2070/results.html?l=pl

13.04.2019 - MWP K-P - Toruń (1) 13.04.2019 - MWP K-P - Toruń (2) 13.04.2019 - MWP K-P - Toruń (3) 13.04.2019 - MWP K-P - Toruń (4) 13.04.2019 - MWP K-P - Toruń (5) 13.04.2019 - MWP K-P - Toruń (6) 13.04.2019 - MWP K-P - Toruń (8) 13.04.2019 - MWP K-P - Toruń (9) 13.04.2019 - MWP K-P - Toruń (10) 13.04.2019 - MWP K-P - Toruń (11) 13.04.2019 - MWP K-P - Toruń (12) 13.04.2019 - MWP K-P - Toruń (14) 13.04.2019 - MWP K-P - Toruń (15) 13.04.2019 - MWP K-P - Toruń (16) 13.04.2019 - MWP K-P - Toruń (17) 13.04.2019 - MWP K-P - Toruń (18)    13.04.2019 - MWP K-P - Toruń (23)13.04.2019 - MWP K-P - Toruń (20)13.04.2019 - MWP K-P - Toruń (21)13.04.2019 - MWP K-P - Toruń (19)

13.04.2019 - MWP K-P - Toruń (24) 13.04.2019 - MWP K-P - Toruń (25) 13.04.2019 - MWP K-P - Toruń (26) 13.04.2019 - MWP K-P - Toruń (27) 13.04.2019 - MWP K-P - Toruń (28) 13.04.2019 - MWP K-P - Toruń (30)

Więcej zdjęć oraz filmów w galerii zdjęć na stronie serwisowej turnieju:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_2070/index.html?l=pl


Grand Prix Torunia 2018/2019 – runda VII

W sobotę, 6 kwietnia, odbyła się siódma runda cyklu Grand Prix Torunia organizowanego przez UKS OPP Toruń.

Marek Olszewski zwyciężył w grupie A.  Pół punktu mniej zdobył Damian Kamiński. Na trzeciej pozycji został sklasyfikowany Mirosław Jabłoński.

W grupie B (juniorzy) wygrał  Bogdan Jabłoński.

Partnerem Grand Prix Torunia 2018/2019 jest Krajowa Spółka Cukrowa.

Wyniki:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_1706/results.html?l=en&tb=10_    – grupa A

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_1511/final_standings&7.html          – grupa B

06.04.2019 - Grand Prix Dom Harcerza - Toruń (1) 06.04.2019 - Grand Prix Dom Harcerza - Toruń (2)


Mistrzostwa Województwa Przedszkolaków oraz Mistrzostwa Województwa Juniorów 2019

Informujemy, iż istnieje już możliwość zapisu do organizowanych przez nasz Klub turniejów:

 

Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Przedszkolaków ( dzieci do lat 7 ) w szachach szybkich

Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Przedszkolaków w szachach szybkich

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_2070/

 

Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w szachach szybkich

Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w szachach szybkich – C 10

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_2071/

 

Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w szachach szybkich – C 14

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_2072/

 

Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w szachach szybkich – C 18

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_2073/

 

Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w szachach szybkich – D 10

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_2074/

 

Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w szachach szybkich – D 14

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_2077/

 

Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w szachach szybkich – D 18

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_2079/

 

Szczegółowe informacje, komunikaty znajdują się pod ww. linkami

 

Serdecznie zapraszamy.

 


Grand Prix Torunia 2018/2019 – runda VI

W sobotę, 2 marca, odbyła się szósta runda cyklu Grand Prix Torunia organizowanego przez UKS OPP Toruń.

Adam Kopaczewski zwyciężył w grupie A.  Jeden punkt mniej uzbierał Damian Kamiński. Na trzeciej pozycji został sklasyfikowany Mirosław Jabłoński.

W grupie B (juniorzy) wygrał  Bogdan Jabłoński.

Partnerem Grand Prix Torunia 2018/2019 jest Krajowa Spółka Cukrowa.

Wyniki:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_1335/final_standings&7.html       - grupa A

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_752/final_standings&7.html         - grupa B

02.03.2019 - Grand Prix Dom Harcerza - Toruń (1) 02.03.2019 - Grand Prix Dom Harcerza - Toruń (2) 02.03.2019 - Grand Prix Dom Harcerza - Toruń (3)